Doe mee aan het werkdrukonderzoek!
6-6-2010
Samen met het Tijdschrift voor coaching voert BasHoorn.nl onderzoek uit naar werkdruk en persoonlijke organisatie. De onderzoeksresultaten zullen in de volgende nieuwsbrief van het Tijdschrift voor Coaching worden gepubliceerd.
Waarom is het voor jou belangrijk om mee te werken aan het onderzoek. Sowieso zetten de vragen jou aan het denken over jouw persoonlijke effectiviteit.
Om optimale trainingen te ontwikkelen doet BasHoorn.nl geregeld onderzoek naar hoe mensen werkdruk ervaren. Er wordt dus echt wat met jouw input gedaan! Het invullen van dit vragenformulier duurt 10 minuten.
Tags:
er is nog niet gereageerd op dit artikel
|
|
Het Nieuwe Werken
|
Klik op een van de kleuren om uw voorkeurskleuren in te stellen voor het intranet. Dit is een persoonlijke instelling die u kunt wijzigen wanneer u dat wilt.
|